Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych Katowice


FUNCY CARS KATOWICE

Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych Katowice

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach Funcy Cars oferuje wynajem samochodów sportowych. W naszym bogatym portfolio znajdziesz modele takie jak BMW oraz wiele innych. Ponadto, posiadamy luksusowe samochody, w tym najnowsze BMW Z4 M40i o mocy 340KM oraz BMW serii 2 z silnikiem 460KM.

Każdy z naszych pojazdów dostępny jest na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy w Katowicach.

Nasz dynamiczny rozwój pozwala nam oferować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na bardzo korzystnych warunkach. Przygotowujemy także spersonalizowane oferty na najem długoterminowy, dostosowane do potrzeb każdego klienta w Katowicach.

Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych Opole

Nasza kompleksowa oferta obejmuje również możliwość na wynajem samochodów sportowych i luksusowych na różnego rodzaju eventy, imprezy okolicznościowe, sesje zdjęciowe, produkcje filmowe oraz teledyski.

W ramach usług proponujemy zarówno sam wynajem pojazdu, jak i opcję wynajęcia samochodu wraz z doświadczonym kierowcą, który zabierze Cię dokładnie tam, gdzie potrzebujesz, a po zakończeniu wydarzenia czy kolacji, dostarczy bezpiecznie do domu lub hotelu.

Bez względu na wybraną opcję wynajmu, masz możliwość odebrania samochodu osobiście w naszej siedzibie lub zamówienia dostawy pod wybrany przez Ciebie adres.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która zapewnia usługę dostawy samochodu na wybrane lotnisko oraz odbioru samochodu z tego lotniska.

BMW Z4 M40i ... dla Ciebie!