Flota

Ubezpieczenie OC/AC?NNW

  • w cenie

Pakiet MINI
Brak konieczności dopłaty za wymianę przebitej opony lub szyby

  • 49 zł/doba

Ubezpieczenie OC/AC?NNW

  • w cenie

Ubezpieczenie OC/AC?NNW

Ubezpieczenie OC/AC?NNW

  • w cenie

Pakiet MINI
Brak konieczności dopłaty za wymianę przebitej opony lub szyby

  • 49 zł/doba

Auto w naszej wypożyczalni może wynająć osoba fizyczna, która ukończyła 21 lat, i która posiada czynne prawo jazdy przynajmniej od roku.

W naszej wypożyczalni dysponujemy autami premium w związku z tym wymagamy opłacenia zwrotnej kaucji podczas wynajmu. Jej wysokość jest uzależniona od konkretnego modelu samochodu. Kaucja jest opłacana gotówką lub poprzez blokadę środków na karcie płatniczej. Najemca otrzymuje kaucję z powrotem w tej samej wysokości w przeciągu 3 dni po zwrocie nieuszkodzonego samochodu do naszej wypożyczalni. 

W celu dopełnienia formalności wynajmu, konieczne będzie podpisanie umowy. Do jej sporządzenia potrzebne będą informacje z Twojego dowodu osobistego, prawa jazdy oraz adresu zamieszkania.

Owszem, świadczymy usługę dostarczenia samochodu pod adres wskazany przez Najemcę. Opłata za ten serwis zgodna jest z naszym cennikiem.

Jeśli chcesz wynająć lub zwrócić samochód poza naszymi standardowymi godzinami pracy lub w sobotę czy niedziele, istnieje taka możliwość. Należy jednak pamiętać, że wiąże się to z dodatkową opłatą wg. cennika.

Będziemy potrzebowali jedynie Twojego dowodu osobistego i prawa jazdy, a także karty płatniczej.

Poza osobą, która podpisze umowę, inni kierowcy także mogą prowadzić samochód. Warto jednak poinformować nas o takiej potrzebie, abyśmy mogli wpisać ich nazwiska na umowie i dokonać stosownych adnotacji.

Przy wypożyczeniu samochodu dokładnie sprawdzamy poziom paliwa i oczekujemy, że pojazd zostanie zwrócony zatankowany do tego samego poziomu, bez względu na to, ile paliwa zostało zużyte. Koszty tankowania są pokrywane przez wynajmującego.

Tak, nasza oferta samochodów jest zróżnicowana i obejmuje pojazdy z różnymi limitami kilometrów. Wszystkie niezbędne informacje na temat limitów są zawarte w umowie wynajmu, którą udostępniamy naszym klientom.

1-7 dni – 200 km dzień

8-14 dni – 150 km dzień

15-29 dni – 100 km dzień

1 miesiąc – 3500 km miesiąc

Za każdy dodatkowy kilometr powyżej tego limitu naliczamy 1,60 zł opłaty dodatkowej.

Oczywiście, masz możliwość przemieszczania się wynajętym samochodem na terenie Unii Europejskiej. Należy jednak poinformować nas o takim zamiarze i uzyskać od nas pozwolenie. W przypadku braku uzyskania pozwolenia mogą zostać zastosowane wysokie kary wg. regulaminu wynajmu.

Oczywiście, istnieje możliwość przedłużenia wynajmu samochodu. W tym celu należy skontaktować się z nami i poinformować o takiej potrzebie. Po dokonaniu zmiany umowy wyślemy ją do podpisania. Dodatkową opłatę można uiścić poprzez przelew lub kartę płatniczą dokonując płatności online.

Zapewniamy, że wszystkie nasze samochody są objęte aktualnym ubezpieczeniem. W przypadku, gdy szkoda zostanie spowodowana przez wynajmującego lub sprawcę, który nie został zidentyfikowany, Najemca ponosi koszty tzw. udziału własnego. Jednakże, istnieje opcja wykupienia przez Najemcę odpowiedniej opcji, dzięki której będzie możliwe zniwelowanie udziału własnego.

W przypadku, gdy przypadkowo zatankujesz nieodpowiednie paliwo do samochodu, ważne jest, aby nie uruchamiać silnika. Należy natychmiast zabezpieczyć auto i skontaktować się z nami. Wówczas podstawimy Ci samochód zastępczy, a my zajmiemy się naprawą problematycznego pojazdu.

Gdy dojdzie do szkody całkowitej: jeśli weźmiesz udział w wypadku zadbaj o zabezpieczenie siebie, auta i otoczenia, udziel pomocy osobom poszkodowanym, wezwij policję, a jeśli jest potrzeba, również karetkę pogotowia. Na koniec skontaktuj się z nami i postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.

W przypadku, gdy dochodzi do szkody całkowitej, należy pamiętać o zapewnieniu bezpieczeństwa dla siebie, pojazdu i otoczenia. Należy udzielić pomocy osobom poszkodowanym, wezwać policję i w razie potrzeby karetkę pogotowia. Po zabezpieczeniu sytuacji, należy skontaktować się z nami i postępować zgodnie z naszymi wskazówkami.

W przypadku stłuczki: należy w pierwszej kolejności zabezpieczyć auto i otoczenie. W razie potrzeby udziel pomocy osobom poszkodowanym i wezwij policję. Następnie należy skontaktować się z nami, abyśmy mogli podjąć dalsze działania.

Przebita opona:  W przypadku przebitej opony należy natychmiast zabezpieczyć auto i otoczenie, a następnie skontaktować się z nami. Zorganizujemy mobilną usługę wulkanizacyjną, która na miejscu naprawi oponę lub w przypadku niemożliwości – podstawi auto zastępcze.

Stłuczona szyba:  Jeśli zauważysz uszkodzoną szybę w samochodzie, skontaktuj się z nami. Jeśli uszkodzenie jest tylko odpryskiem i nie wpływa na bezpieczeństwo jazdy, zostanie ono naprawione po zakończeniu wynajmu. W przypadku uszkodzenia szyby, które uniemożliwia dalszą jazdę, zapewnimy Ci auto zastępcze. Pamiętaj, żeby niezwłocznie skontaktować się z nami w przypadku zauważenia jakichkolwiek uszkodzeń szyby.

Czy udział własny w szkodzie jest konieczną opłatą?

Jeśli Najemca spowoduje stłuczkę lub sprawca szkody jest nieznany, to wówczas Najemca ponosi koszty udziału własnego – jednorazowej opłaty. Jeśli jednak szkoda została spowodowana przez inny pojazd, ubezpieczenie sprawcy pokrywa koszty naprawy w całości. W celu uniknięcia ponoszenia udziału własnego, można wcześniej wykupić stosowną opcję.