Płatności ratalne


FUNCY CARS

Płatności ratalne

Dajemy swoim klientom możliwość opłacenia naszych usług w systemie ratalnym. Ofertę płatności ratalnych wprowadziła spółka Blue Media, operator Płatności Online BM. Wystarczy, że po wybraniu usługi, klient wypełni prosty wniosek online, by po kilku minutach otrzymać decyzję umożliwiającą finalizację transakcji. Do rozwiązania płatności ratalnych Blue Media dostęp ma m.in. już ponad 8 tysięcy sklepów internetowych.

​„Raty są coraz częściej wybieraną formą płatności na platformach internetowych, w szczególności, gdy mówimy o zakupach powyżej tysiąca złotych. Według raportu “Płatności cyfrowe 2017” w drugim półroczu minionego roku z płatności ratalnych skorzystało już ponad 14 proc. kupujących w internecie.

Korzyści dla klientów

Korzystanie z płatności ratalnych to rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści dla klientów. To doskonała opcja dla osób, które chcą skorzystać z atrakcyjnych promocji, ale w danym momencie nie dysponują wystarczającymi środkami finansowymi. Ponadto, niektórzy klienci odczuwają większy komfort i wygodę, składając wniosek o pożyczkę bezpośrednio na stronie sklepu internetowego, zamiast udawać się do banku lub jednego ze sklepów stacjonarnych.