Poznań Motor Show 2023

Podsumowanie Poznańskiego Salonu Motoryzacyjnego 2023.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w czterodniowym  święcie motoryzacji na Międzynarodowych Targach Poznańskich, które odwiedziło niemalże 100 tysięcy gości.

Wiodące marki obecne na targach

Tegoroczna edycja Poznańskiego Salonu Motoryzacyjnego wyróżniała się bardzo zróżnicowaną ekspozycją. W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli okazję zobaczyć najnowsze modele wiodących marek motoryzacyjnych, a na liście reprezentowanych producentów nie zabrakło takich nazw jak Mazda, Mercedes, Volkswagen Group, Aston Martin, McLaren, Nissan, Renault, Ford, Dacia, SsangYong, Suzuki, Honda, Hyundai, Kia, Maxus i Skywell.

Również salon motocyklowy miał do zaoferowania imponującą wystawę, na której zwiedzający mogli podziwiać wiele interesujących modeli motocykli. W ofercie nie zabrakło takich marek jak Honda, Kawasaki, MV Agusta, Triumph, Junak, Zero, Super Soco oraz debiutująca w Polsce marka Bimota. Wszystkie te nazwy motocyklowe nie ustępowały niczym temu, co prezentowano na salonie samochodowym.

Zwiedzający mieli okazję odwiedzenia aż 6 stref tematycznych, w tym szczególnie popularna okazała się strefa super-cars, zlokalizowana w pawilonie szóstym. W tej części wystawy pojawiły się sportowe i luksusowe samochody, które przyciągały uwagę wielbicieli motoryzacji. Wystawy te z pewnością przyspieszyły bicie serca niejednego entuzjasty motoryzacji.

Jak co roku na Poznań Motor Show silną obecnością wystawców cieszyła się strefa tuningu i detailingu. Na ekspozycji można było podziwiać wiele fascynujących projektów, wykonanych przez artystów mechanicznych. Część wystawy była uzupełniona o strefę technologii motoryzacyjnej, której główną atrakcją była fabryka Volkswagena z Poznania.

Widzimy się na kolejnej edycji Poznań Motor Show która została zaplanowana na przyszły rok, w terminie 4-7 kwietnia 2024. W tym samym czasie odbędą się również Targi Techniki Motoryzacyjnej! https://motorshow.pl/pl

Zobacz: https://www.instagram.com/reel/Cvcvw_yIriv/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==